PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, gun metal PI2481 58195
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, gun metal PI2481 58195
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI2481 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 165x26x66 mm |
| Šířka | 165 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 66 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.3770 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341335130 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | gun metal |
Príslušenstvo
63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, chróm PI2413
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
NEVIS držiak toaletného papiera bez krytu, chróm NV2413
expedícia do 8 dní21,17 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, biela mat PI2402
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €

