PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, zlato mat PI2488
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, zlato mat PI2488
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI2488 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 165x26x66 mm |
| Šírka | 165 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 66 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.3770 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341324608 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI držiak uterákov 450x66mm, zlato mat PI214588
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
PIRENEI dávkovač mydla 110 ml, mliečne sklo, zlato mat PI8188
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
PIRENEI držiak uterákov 350x66mm, zlato mat PI213588
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLASSIMO XL 6 S-IF 525327 drez s odkvapom, obojstranný nerez, vstavaný/do roviny
na objednávku370,46 €
Pri platbe vopred iba 343,00 €
1 688,49 €
Pri platbe vopred iba 1 563,00 €

