PIRENEI držiak uterákov 450x66mm, biela mat PI214502
PIRENEI držiak uterákov 450x66mm, biela mat PI214502
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI214502 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 450x26x66 mm |
| Dĺžka | 450 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 66 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.7500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341280034 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Podobný tovar
FLORI držiak uterákov 400x70mm, biela mat RF010/14
na objednávku77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Mohlo by vás zaujímať
COLORADO držiak uterákov 350x80mm, chróm 692135
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
SAMOA držiak uterákov 300x65mm, chróm A8213013
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
IL GIGLIO držiak uterákov 450x80mm, chróm A9214513
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €

