PIRENEI držiak uterákov dvojitý otočný, 350mm, biela mat PI2302
PIRENEI držiak uterákov dvojitý otočný, 350mm, biela mat PI2302
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI2302 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 46x36x359 mm |
| Dĺžka | 359 mm |
| Šírka | 46 mm |
| Výška | 36 mm |
| Hĺbka | 359 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Zliatina |
| Druh | Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341280058 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Podobný tovar
PIRENEI pevný držiak uterákov 410mm, biela mat PI2202
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PIRENEI držiak uterákov dvojitý otočný, 350mm, zlato mat PI2388
expedícia do 8 dní92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
PIRENEI držiak uterákov dvojitý otočný, 350mm, chróm PI2313
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
PIRENEI držiak uterákov dvojitý otočný, 350mm, zlato PI2387
expedícia do 8 dní92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €

