X-STEEL držiak na uteráky 355mm, brúsená nerez (104204015) XS400
X-STEEL držiak na uteráky 355mm, brúsená nerez (104204015) XS400
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XS400 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-STEEL |
| Rozmer | 355x55x65 mm |
| Dĺžka | 355 mm |
| Šírka | 355 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3560 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207002045 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
X-STEEL háčik, brúsená nerez (104106025) XS201
expedícia do 8 dní13,16 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
INSIA polička na uteráky s hrazdou 600 mm, chróm IS028
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
X-SQUARE držiak uterákov 650mm, chróm (132204042) XQ403
expedícia do 8 dní44,83 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
X-STEEL držiak na uteráky 505mm, brúsená nerez (104204125) XS401
expedícia do 8 dní38,43 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €

