Plastová výlevka s plastovou skrinkou 58x38 cm, vrátane sifónu
Plastová výlevka s plastovou skrinkou 58x38 cm, vrátane sifónu
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PI5838-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Výpust a sifon s přepadovou soupravou jsou součástí balení výlevky.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 58,2x78x38,3 cm |
| Šířka | 582 mm |
| Výška | 780 mm |
| Hloubka | 383 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polypropylen |
| Přepad | ANO |
| Balení obsahuje | Výpust, Sifon |
| EAN | 8590913146282 |
| Hmotnost / ks | 7.9800 kg |
| Balení | 2 ks |
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine Výlevka keramická závesná s roštom 36x52 cm, biela VKZ02
expedícia do 8 dní117,39 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Aqualine Výlevka na skrinku 45x50cm, plast biela PI4550
expedícia do 8 dní49,18 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Keramická výlevka so skrinkou, vrátane sifónu WH118-01
expedícia do 8 dní363,66 €
Pri platbe vopred iba 346,00 €

