PLATO doska Rockstone 2200x24x500mm, biela mat PL220-0101
PLATO doska Rockstone 2200x24x500mm, biela mat PL220-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL220-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 220x2,4x50 cm |
| Šířka | 2200 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 57.1600 kg |
| EAN | 8590913930195 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
na objednávku33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
HANG držiak uterákov pod umývadlo 665x98mm, čierna mat
na objednávku35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 155 x 75 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2L-155-075-60-00-3S
expedícia do 10 dní662,60 €
Mexen Exo posuvný sprchovací kút 155 x 75 cm, priehľadný, chróm - 8151-155-075-01-00
expedícia do 10 dní371,05 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 155 x 75 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8C2L-155-075-55-00-3S
expedícia do 10 dní662,60 €

