Plochá vytoková hubica 240x60 mm, chróm AVI004
Plochá vytoková hubica 240x60 mm, chróm AVI004
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AVI004 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 113 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 2.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821011 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
DIMY podomietková sprchová termostatická batéria, 3 výstupy, chróm (UN57169) DM393
expedícia do 8 dní721,89 €
Pri platbe vopred iba 685,00 €
Podobný tovar
479,96 €
Pri platbe vopred iba 455,00 €
586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist L 2dielna pravá vaňová zástena 110 x 150 cm, čierna kockovaná, čierna - 8A9L-110-011-70-77-P
expedícia do 10 dní194,52 €
Mexen Lunar L vaňová zástena pravá, 2 krídla, 90 x 150 cm, priehľadná, chróm - 897L-090-100-01-00-P
expedícia do 10 dní244,64 €
713,99 €
Pri platbe vopred iba 661,00 €


