DIMY podomietková sprchová termostatická batéria, 3 výstupy, chróm (UN57169) DM393
DIMY podomietková sprchová termostatická batéria, 3 výstupy, chróm (UN57169) DM393
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM393 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIMY |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Trojcestné |
| Hmotnosť / ks | 4.5020 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866449 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, štvorec 300x300mm, leštená nerez MS563
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Stropná sprcha do podhľadu s dvoma kaskádami, 700x380mm, leštený nerez MS343
expedícia do 8 dní640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KLUDI DIVE DUAL SHOWER SYSTEM s termostatom 6807905-00
na objednávku506,81 €
Pri platbe vopred iba 482,00 €
Ravak PU 033.00/150 Termostatická sprchová X070116
na objednávku204,75 €
Pri platbe vopred iba 188,00 €
Sprchový systém Hansgrohe Pulsify na stenu s termostatickou batériou matná čierna 24240670
expedícia do 4 dní1 175,04 €

