LEA podomietková spŕch. termostatická batéria pre telesne postihnutých,ch (MR90161 LE391
LEA podomietková spŕch. termostatická batéria pre telesne postihnutých,ch (MR90161 LE391
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE391 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SENIOR-INVALIDNÍ |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 200 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Výbava | Jednocestné, Lékarska páka |
| Hmotnosť / ks | 3.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913923265 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV11 400x2400, spod. príp., 1555 W, biela W611-040-240-00
na objednávku179,64 €
105,52 €
Mexen CV11 doskový radiátor 400 x 1800 mm, spodné pripojenie, 1166 W, biely W611-040-180-00
expedícia do 10 dní146,83 €

