Podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, čierna mat RH396B 56087
Podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, čierna mat RH396B 56087
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RH396B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.2690 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978784 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, čierna mat 1205-15B
expedícia do 8 dní12,82 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Hlavová sprcha, priemer 220mm, ABS/čierna mat SK852B
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, čierna mat SG202NE
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab 550 mm, bočné D40, klasický/floor lesk s nerez. rámčekom CH 550 KN
expedícia do 8 dní114,38 €
ALCA APZ9-550M Simple - Podlahový žľab s okrajom pre perforovaný rošt
expedícia do 4 dní79,67 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €

