KIMURA podomietková sprchová termostatická batéria, box, 3 výstupy, chróm KU683 59269
KIMURA podomietková sprchová termostatická batéria, box, 3 výstupy, chróm KU683 59269
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KU683 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIMURA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 3.5080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998621 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Hlavová sprcha, 205x305mm, ABS/chróm/biela SK152
expedícia do 8 dní55,50 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €
Vývod sprchy, hranatý, tenká krytka, chróm SG302
expedícia do 8 dní23,48 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 400 x 1800 mm, bočné pripojenie, 1668 W, čierny - W421-040-180-70
na objednávku211,89 €

