SMARTSELECT podomietková sprchová termosť batéria, box, čierna mat UBC-RP042B 53061
SMARTSELECT podomietková sprchová termosť batéria, box, čierna mat UBC-RP042B 53061
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RP042B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMART SELECT |
| Šířka | 156 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.5080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961410 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 130 x 70 cm, priehľadný, biely - 8C2-130-070-20-00
expedícia do 10 dní459,39 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 130 x 70 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 8C2-130-070-95-00
expedícia do 10 dní488,84 €

