SMARTSELECT podomietková sprchová termostbatérie, box, zlato mat UBC-RP032GB 53123
SMARTSELECT podomietková sprchová termostbatérie, box, zlato mat UBC-RP032GB 53123
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RP032GB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMART SELECT |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | Dvoucestné, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 3.5080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961984 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
349,38 €
Pri platbe vopred iba 331,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, zlato mat 1205-15GB
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, zlato mat MS573GB
na objednávku92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €

