LATUS podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, čierna mat 1102-32B 57941
LATUS podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, čierna mat 1102-32B 57941
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1102-32B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.5750 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913988936 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Sprchové ramienko hranaté, 400mm, čierna mat SL102
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DIMY podomietková sprchová termostatická batéria, 3 výstupy, chróm (UN57169) DM393
expedícia do 8 dní721,89 €
Pri platbe vopred iba 685,00 €
LEA podomietková spŕch. termostatická batéria pre telesne postihnutých,ch (MR90161 LE391
na objednávku433,71 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
SMARTSELECT podomietková sprchová termostatická batéria, box, chróm UBC-RP042 53060
expedícia do 8 dní330,05 €
Pri platbe vopred iba 308,00 €

