Podomietková batéria s bidetovou sprškou, okrúhla, chróm 1103-07
Podomietková batéria s bidetovou sprškou, okrúhla, chróm 1103-07
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1103-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 115 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Úsporná ECO kartuša |
| Prietok (3 bar) | 8.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 3.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913840098 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
RHAPSODY podomietková batéria s bidetovou sprškou, okrúhla, chróm 1209-07
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Podomietková batéria s bidetovou sprškou, hranatá, chróm 1103-08
expedícia do 8 dní206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €
LATUS podomietková batéria s bidetovou sprškou, hranatá, chróm 1102-07
expedícia do 8 dní291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
Mohlo by vás zaujímať


