Podomietková batéria s bidetovou sprškou, okrúhla, čierna mat 1103-15
Podomietková batéria s bidetovou sprškou, okrúhla, čierna mat 1103-15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1103-15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 115 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Úsporná ECO kartuša |
| Prietok (3 bar) | 8.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 3.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913918179 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
| Tvar batérie | Kulatý |
Podobný tovar
Podomietková batéria s bidetovou sprškou, okrúhla, progresívna kartuša, čierna mat DB715
expedícia do 8 dní236,59 €
Pri platbe vopred iba 224,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF11 radiátor 600x1600, bočné pripojenie, 1253 W, antracit W411F-060-160-66
na objednávku319,39 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CF11 600x400, boč. príp., 313 W, antracit W411F-060-040-66
na objednávku116,84 €
208,50 €


