Podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, čierna mat RH399B
Podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, čierna mat RH399B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RH399B |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 200 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 3.2690 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913919961 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, čierna mat 1205-15B
expedícia do 8 dní12,82 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Digitálny termostat TZ33 pre kúpeľňové rebríky MT99
expedícia do 8 dní58,07 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Novaservis T-KUS k vykurovaciemu telesu biela T-KUS,1
na objednávku13,83 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €


