Police na sprchovú tyč 19, 22, 25mm, ABS/chróm SK090
Police na sprchovú tyč 19, 22, 25mm, ABS/chróm SK090
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK090 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 120x21x120 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.1150 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913913839 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Posuvná polička pre tyče a sprchové stĺpy, ABS/chróm SK111
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Podobný tovar
Posuvná polička pre tyče a sprchové stĺpy, ABS/chróm SK111
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto+ Sprchová zástena L s policou 80 x 200 cm, čierna mriežka, zlatá - 800-080-123-50-77
expedícia do 10 dní253,46 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 800 mm GX1480GX2214
expedícia do 8 dní297,65 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
Mexen Kioto L Walk-in sprchová stena 80x200 cm, čierny vzor, ružové zlato 800-080-103-60-77
expedícia do 10 dní201,29 €


