PORTO RIMLESS WC kombi, spodný/zadný odpad, biela PC102WR
PORTO RIMLESS WC kombi, spodný/zadný odpad, biela PC102WR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PC102WR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PORTO |
| Rozmer | 36,5x81,5x65 cm |
| Šírka | 365 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hĺbka | 650 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Výbava | Odpad spodný, Odpad zadný, Rimless |
| Hmotnosť / ks | 50.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913898174 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
65,83 €
Pri platbe vopred iba 62,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 dlhý 1/2"x3/8", anticalc, chróm NOV88MAC
expedícia do 8 dní11,03 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 130 x 70 cm, matná, kartáčované zlato - 871-130-070-31-55
expedícia do 10 dní524,18 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 130 x 70 cm, priehľadný, chróm - 8C2L-130-070-01-00-3S
expedícia do 10 dní586,04 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1300x700mm, hranaté pojazdy TL1370-5002
expedícia do 8 dní679,70 €
Pri platbe vopred iba 628,00 €


