POSEIDON vykurovacie teleso 450x740mm, čierna mat
POSEIDON vykurovacie teleso 450x740mm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PS474B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | POSEIDON |
| Rozměr | 450x740 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 740 mm |
| Objem | 2.50 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 200 W |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění, Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 249 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnost / ks | 7.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913953248 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
MOA vykurovacia tyč s termostatom a bluetooth, 300 W, čierna MOA-B-300
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, čierna 202514
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
WICHER pripojovacia sada termostatická pre stredové pripojenie 50 mm, čierna mat 600.311.6
expedícia do 8 dní103,98 €
Pri platbe vopred iba 96,00 €
Mohlo by vás zaujímať


