Predĺžená odpadová rúrka sifónu, 32/300mm, bronz 61156
Predĺžená odpadová rúrka sifónu, 32/300mm, bronz 61156
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TB124BR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 300 mm |
| Průměr | 32 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.0980 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913119903 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bronz |
Príslušenstvo
220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
RETRO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, nikel 9598
na objednávku66,89 €
Pri platbe vopred iba 63,00 €
Predlžovacia rúrka sifónu s prírubou, 32/300mm, čierna mat TB123B 60230
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €

