LUCIOLA umývadlo 90x48cm, liaty mramor, biela, ľavé 50093
LUCIOLA umývadlo 90x48cm, liaty mramor, biela, ľavé 50093
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-50093 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Prepadová súprava je súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 90x48 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 19.0200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831775 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MARIA umývadlo 90x46cm, liaty mramor, biela MA090
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
AQUATIC umývadlo, liaty mramor, 100x46cm, biela
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
KARE 100 nábytkové umývadlo 98x46 cm 17100
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €


