PREMIO doska kompozit 120,7x1,2x48,8cm, čierna mat PRE005-3535 59791
PREMIO doska kompozit 120,7x1,2x48,8cm, čierna mat PRE005-3535 59791
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PRE005-3535 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120,7x1,2x48,8 cm |
| Šířka | 1207 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Kompozit |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113420 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka s dvojumývadlom 161x46x51, 5cm, dub collingwood/čierna mat LE070-1935-10
expedícia do 8 dní1 040,90 €
Pri platbe vopred iba 962,00 €
LATUS VIII umývadlová skrinka 51x50x28cm, biela LT080
na objednávku175,64 €
Pri platbe vopred iba 164,00 €
LARGO umývadlová skrinka 99x50x41cm, dub benátsky LA104
na objednávku550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €

