PRIORI keramické umývadlo 51x38 cm, čierna PI030
PRIORI keramické umývadlo 51x38 cm, čierna PI030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PI030 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PRIORI |
| Rozmer | 51x13x38 cm |
| Šírka | 510 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 10.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899515 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AURUM nerezové umývadlo 50x35,2 cm, vrátane výpuste, ružové zlato AU303
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
PRIORI keramické umývadlo na dosku, ? 41 cm, granit PI035
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
AURUM nerezové umývadlo 55x42 cm, vrátane výpuste, antracit AU102
expedícia do 8 dní405,24 €
Pri platbe vopred iba 384,00 €

