PRIORI keramické umývadlo 58x40 cm, čierna PI031
PRIORI keramické umývadlo 58x40 cm, čierna PI031
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PI031 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PRIORI |
| Rozmer | 58x13x40 cm |
| Šírka | 580 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 10.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899522 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.0-60mm, čierna mat AR901
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
16,24 €
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová dvojitá 146208202
na objednávku112,75 €
Pri platbe vopred iba 106,00 €
ABELINE rohová polica rockstone 250x250mm, concrete AE250-4033 58998
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €


