PRIORI keramické umývadlo na dosku, ? 41 cm, modrá so vzorom PI036
PRIORI keramické umývadlo na dosku, ? 41 cm, modrá so vzorom PI036
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PI036 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PRIORI |
| Rozměr | 41x15 cm |
| Průměr | 410 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947742 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | ostatní |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať


