PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, 15 cm, čierna s bielym vzorom PI025
PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, 15 cm, čierna s bielym vzorom PI025
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PI025 |
- Vyrobené z prírodného materiálu, jednotlivé kusy sa môžu nepatrne odlišovať vo farebnosti
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PRIORI |
| Rozmer | 41x15 cm |
| Priemer zátky | 410 mm |
| Šírka | 410 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 410 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 8.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913884030 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.0-60mm, čierna mat AR901
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar vaňová zástena pravá, 2 krídla, 140 x 150 cm, priehľadná, čierna - 897-140-100-70-00-P
expedícia do 10 dní282,93 €


