PROJEKTA L MONOLITH asymetrická stojaca vaňa 156x77x60cm, biela/čierna 20111MB
PROJEKTA L MONOLITH asymetrická stojaca vaňa 156x77x60cm, biela/čierna 20111MB
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-20111MB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 156x77x60 cm |
| Délka | 1560 mm |
| Šířka | 770 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 185.00 l |
| Barva | Bílá/Černá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 23.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729084334 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Vaňová súprava, bovden, dĺžka 600mm, zátka 72mm, chróm 71850
expedícia do 8 dní54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Leo 1miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Carla, sivá - 6501-71-670700-00
expedícia do 10 dní204,12 €
258,85 €
Pri platbe vopred iba 240,00 €
Mexen Leo 1-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Elia, škvrnitá čierna - 6501-76-670101-50
expedícia do 10 dní225,34 €

