ULTRASAN štvorprvková batéria na okraj vane, zlato mat UT052VG
ULTRASAN štvorprvková batéria na okraj vane, zlato mat UT052VG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT052VG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 3.3420 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913991660 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
1 472,61 €
Pri platbe vopred iba 1 397,00 €
ULTRASAN nástenná vaňová batéria, čierna mat/zlato mat UT010VBG
expedícia do 8 dní285,50 €
Pri platbe vopred iba 264,00 €
BLUE štvorprvková batéria na okraj vane, chróm BUTECH4
na objednávku568,90 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €

