ULTRASAN podomietková vaňová batéria s hubicou a ručnou sprchou, 2 výstupy, chróm UT093V
ULTRASAN podomietková vaňová batéria s hubicou a ručnou sprchou, 2 výstupy, chróm UT093V
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT093V |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 222 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 4.5100 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990731 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN vaňová batéria do podlahy, chróm UT021V
na objednávku1 287,50 €
Pri platbe vopred iba 1 189,00 €
ULTRASAN vaňová batéria do podlahy, čierna mat UT021VB
na objednávku1 721,64 €
Pri platbe vopred iba 1 590,00 €
BLUE trojprvková batéria na okraj vane, chróm BUTECH3
na objednávku483,51 €
Pri platbe vopred iba 459,00 €

