PULSE konzola s držiakom uterákov, pravá, čierna mat BM658-CP
PULSE konzola s držiakom uterákov, pravá, čierna mat BM658-CP
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BM658-CP |
Dostupnosť:
na objednávku
Závesná konzola s držiakom uterákov, pravá
- Pre umývadlo PULSE (BM658), slúži ako jeho podpera
- Materiál: kov
- Povrchová úprava: čierna mat
- Inštalačná sada je súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 745x170x445 mm |
| Farba | Čierna |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Hmotnosť / ks | 5.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877407 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
191,41 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 125 x 110 cm, 8 mm priehľadná, biela - 800-125-202-04-20-110
expedícia do 10 dní553,62 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 180 x 70 cm, 8 mm priehľadná, zlatá - 800-180-202-04-50-070
expedícia do 10 dní603,71 €


