PUNO podstavec s umývadlom 600x860x396mm, zlatá mat SKA590-5-01
PUNO podstavec s umývadlom 600x860x396mm, zlatá mat SKA590-5-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA590-5-01 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PUNO |
| Rozmer | 60x86x39,6 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hĺbka | 396 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 16.3000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913944383 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
275,38 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 60x40 cm, biela 10NF65060
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Lila umývadlová batéria stojanková bez výpuste, s bidetovou sprchou M-CBEE10105
expedícia do 8 dní83,00 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €
RHAPSODY stojanková umývadlová batéria s bidetovou sprchou, ružové zlato mat 1209-09PG
na objednávku202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
Umývadlová batéria Hansgrohe Tecturis S s bidetovou sprškou chróm 73211000
expedícia do 4 dní231,47 €


