PURA ECO bidet závesný, 36x55cm, čierna mat
PURA ECO bidet závesný, 36x55cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8867126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x28x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnost / ks | 21.2550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167812 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PURA bidet závesný, 36x55cm, tortora mat 8865105
na objednávku579,58 €
Pri platbe vopred iba 550,00 €

