MODO bidet závesný, 37x54cm, biela mat
MODO bidet závesný, 37x54cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8465109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37x28x54,3 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 543 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 21.2550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729351922 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF21 500x1100, spod. príp., 1109 W, antracit W621F-050-110-66
na objednávku283,18 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CF33 500x1500, boč. príp., 2851 W, biela W433F-050-150-00
expedícia do 10 dní334,10 €

