PURA keramické dvojumývadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8888011
PURA keramické dvojumývadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8888011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8888011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 32.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162916 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
PURA čelný držiak uterákov 122cm, chróm PAPRD122
na objednávku220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PURA keramické dvojumývadlo Slim 142x46cm, biela ExtraGlaze 8889111
expedícia do 8 dní604,47 €
Pri platbe vopred iba 573,00 €
KUBE X keramické dvojumývadlo 120x47cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGLaze 94259111
na objednávku771,70 €
Pri platbe vopred iba 732,00 €
PURA keramické dvojumývadlo Slim 122x46cm, biela ExtraGlaze 8888111
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €


