PURA keramické umývadlo na dosku, 50x35cm, čierna mat 886026
PURA keramické umývadlo na dosku, 50x35cm, čierna mat 886026
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-886026 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 50x16x35 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 8.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016022 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, čierna mat PVC26
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
198,46 €
Podlahový linear. žľab k stene 850 mm, bočné D40, line lesk s nerez. rámčekom CH 850 LN 2
expedícia do 8 dní128,18 €


