PURA keramické umývadlo na dosku, priemer 32cm, agave mat 885404
PURA keramické umývadlo na dosku, priemer 32cm, agave mat 885404
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-885404 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 32x12 cm |
| Průměr | 320 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 4.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012246 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | zelená |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X keramické umývadlo na dosku, 50x37 cm, biela ExtraGlaze 942911
expedícia do 8 dní234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, čierna mat 94229026
na objednávku632,93 €
Pri platbe vopred iba 600,00 €
398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €


