PURA keramické umývadlo na dosku, priemer 32cm, biela ExtraGlaze 885411
PURA keramické umývadlo na dosku, priemer 32cm, biela ExtraGlaze 885411
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-885411 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 32x12 cm |
| Průměr | 320 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 4.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012000 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
623,19 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
516,60 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €
PMH Kúpeľňový radiátor Rosendal R1A 266x950 Antracit R1A
na objednávku414,09 €
Pri platbe vopred iba 392,00 €


