PURA keramické umývadlo na dosku, priemer 40cm, agave mat 884604
PURA keramické umývadlo na dosku, priemer 40cm, agave mat 884604
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-884604 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 40x14 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937826806 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | zelená |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, agave mat PVC04
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar T ľavý výklopný 125 x 120 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 834T-125-120-55-00-L
expedícia do 10 dní583,07 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 125 x 120 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 834T-125-120-65-00-P
expedícia do 10 dní615,49 €


