PURA keramické umývadlo na dosku, priemer 40cm, ghiaccio mat 884615
PURA keramické umývadlo na dosku, priemer 40cm, ghiaccio mat 884615
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-884615 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 40x14 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937818740 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | modrá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLARON 400-IF DURINOX 523389 jednodrez bez odkvapu nerez Durinox, vstavaný/do roviny
na objednávku665,68 €
Pri platbe vopred iba 616,00 €
Blanco CLARON 400-IF/A DURINOX 523392 jednodrez bez odkvapu nerez Durinox vstav/do roviny
na objednávku813,65 €
Pri platbe vopred iba 753,00 €


