PURA keramické umývadlo Slim 62x46cm, biela ExtraGlaze 8884111
PURA keramické umývadlo Slim 62x46cm, biela ExtraGlaze 8884111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8884111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 62,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 626 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162640 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
789,49 €
Pri platbe vopred iba 749,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Deante Silia voľne stojaca umývadlová batéria, kartáčovaná oceľ BQS_F2KK
expedícia do 12 dní760,24 €
1 005,09 €
Pri platbe vopred iba 953,00 €


