PURA keramické umývadlo Slim oblé 102x52cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8825011
PURA keramické umývadlo Slim oblé 102x52cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8825011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8825011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 102x17,5x52 cm |
| Šířka | 1020 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 23.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937815763 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 100x50cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96239011
na objednávku476,40 €
Pri platbe vopred iba 452,00 €
PURA keramické umývadlo Slim 102x46cm, biela mat 8886109
na objednávku597,36 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €
NUBES keramické umývadlo 120x50cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96249011
na objednávku597,36 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €


