PURA WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze 880311
PURA WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze 880311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-880311 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 36x42x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Swirlflush |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní, Skryté uchycení, ExtraGlaze |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 32.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162138 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
NORM/PURA WC sedátko, duroplast, biela (MS8611) MS86N11
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
PURA WC sedátko Soft Close, duroplast, biela/chorm MS992C11
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €
MODO WC misa stojaca, Swirlflush, 37x52cm, spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze 981011
na objednávku298,50 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €

