PURA WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, tortora dual-mat
PURA WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, tortora dual-mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-889005 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní, DualGlaze |
| Balení obsahuje | Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 32.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729352776 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TEMPOR samouzatvárací podomietkový WC ventil, chróm 56707
expedícia do 8 dní118,90 €
Pri platbe vopred iba 110,00 €
WC sedátko SLIM soft close, duroplast, tortor mat/chróm MS86CSN05
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať
576,02 €
Pri platbe vopred iba 546,00 €
622,27 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
568,90 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €

