PURUS sklenené gravírované umývadlo 50x15,5x36 cm, číra TY305CL
PURUS sklenené gravírované umývadlo 50x15,5x36 cm, číra TY305CL
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY305CL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEAUTY |
| Rozmer | 50x15,5x36 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Materiál | Sklo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 5.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898570 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
QUADRADO betónové umývadlo vrátane výpuste, 46x46 cm, biely pieskovec AR469
expedícia do 8 dní294,94 €
Pri platbe vopred iba 280,00 €
BALENA keramické umývadlo 48x13,5x37 cm, na dosku, čierna mat BH7013B
expedícia do 8 dní133,42 €
Pri platbe vopred iba 127,00 €
355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €


