REDONDO elektrický sušiak uteráka s casovacom, okrúhly, 630x1160 mm, 130 W, čierna ER230BT
REDONDO elektrický sušiak uteráka s casovacom, okrúhly, 630x1160 mm, 130 W, čierna ER230BT
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ER230BT |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | REDONDO |
| Rozmer | 630x1160 |
| Šírka | 630 mm |
| Výška | 1160 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 130.00 W |
| Výbava | Časovač |
| Hmotnosť / ks | 5.7250 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913907562 |
| Taric | 85162950 |
Doporučujeme přikoupit
Adaptér pre priame napojenie kábla do steny okrúhly, čierna ER130
expedícia do 8 dní30,25 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová batéria Novaservis Titania Retro II bez sprchového setu 150 mm chróm 99160/1.0
expedícia do 4 dní45,51 €
79,85 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €

