REDONDO elektrický sušiak uterákov, okrúhly, 630x1160 mm, 130 W, čierna ER230BV
REDONDO elektrický sušiak uterákov, okrúhly, 630x1160 mm, 130 W, čierna ER230BV
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ER230BV |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | REDONDO |
| Rozměr | 630x1160 mm |
| Šířka | 630 mm |
| Výška | 1160 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 130.00 W |
| Hmotnost / ks | 5.7250 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913924125 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | černá |
Príslušenstvo
113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
na objednávku
26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Adaptér pre priame napojenie kábla do steny okrúhly, čierna ER130
expedícia do 8 dní30,25 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Mohlo by vás zaujímať


