REDONDO elektrický sušiak uterákov, okrúhly, 500x900 mm, 75 W, čierna mat ER220BV
REDONDO elektrický sušiak uterákov, okrúhly, 500x900 mm, 75 W, čierna mat ER220BV
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ER220BV |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | REDONDO |
| Rozměr | 500x900 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 900 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 75.00 W |
| Hmotnost / ks | 3.0170 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913924118 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | černá |
Príslušenstvo
113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
na objednávku
26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Adaptér pre priame napojenie kábla do steny okrúhly, čierna ER130
expedícia do 8 dní30,25 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Mohlo by vás zaujímať
METRO-E elektrické vykurovacie teleso rovné 500x1060 mm, 400 W, čierna mat
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
ENIS kúpeľňový sálavý vykurovací panel 600W, IP44, 590x1200 mm, čierna mat RH600B
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
ELCOR elektrický sušiak uterákov 480x920x50mm, 128W, biela mat EB450
expedícia do 8 dní302,06 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €


