REIKO umývadlo 60x36cm, liaty mramor, biela RE600
REIKO umývadlo 60x36cm, liaty mramor, biela RE600
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RE600 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 60x36 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 7.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913856570 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Podobný tovar
ERIDAN umývadlo na postavenie 50x35cm, liaty mramor, biela ER500
expedícia do 8 dní212,41 €
Pri platbe vopred iba 201,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KVAORE sklenené umývadlo 54x11x39,5 cm, meď TY223
expedícia do 8 dní187,86 €
Pri platbe vopred iba 178,00 €
ASTER keramické umývadlo Ø 28x11 cm, na dosku AR499
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €


